Начало ПРИЛОЖНИ ТЕХНИКИ ДЕКУПАЖ Декупажни лак/лепила ART POTCH GLITTER GOLD -Лак / лепило за декупаж златен брокат 150 мл.

ART POTCH GLITTER GOLD -Лак / лепило за декупаж златен брокат 150 мл.

Цена: 980лв.
Добави в желани
  • 49571
  • 0.200 кг