Начало ПРИЛОЖНИ ТЕХНИКИ ДЕКУПАЖ Декупажни лак/лепила ART POTCH Decoupage - Лак / лепило за декупаж САТЕН 150 мл.

ART POTCH Decoupage - Лак / лепило за декупаж САТЕН 150 мл.

Цена: 1170лв.

Професионално лак-лепило за декупаж със сатенен ефект

Добави в желани
  • 48251
  • 0.200 кг